CD Lotion Ürünleri

Yanık Yaralarını Hızlıca İyileştirin ve Yanık İzlerden Kurtulun

Savaş dönemlerinde kullanılan bir yanık iyileştirme uygulaması yeniden yorumlandı.

Yumurta Yağı ile Yanık Yaralarınızı İyileştirin.

Büyük küçük fark etmeksizin başınıza gelebilecek yanma kazaları için artık evinizde hızlı ve etkili bir tedavi yöntemi var, yumurta yağından gelen bu etkili tedavi yöntemi ile yanık yaralarınız hızla iyileşecek ve kazayı minimum cilt hasarı ile atlatabileceksiniz.

5 Yıllık ar-ge süreçlerinden sonra patentlenerek koruma altına alınan ürünümüzün geçmişi savaşlara kadar gidiyor. Eski dönemlerde savaşlarda oluşan yanık yaralarını iyileştirmek için kullanılan yöntem günümüz teknolojisi ile yeniden yorumlandı. Uzun ve zorlu üretim süreçlerinden geçirilerek elde edilen saf yumurta yağı, cildinize nüfus ederek cildin alt katmanlarında aktif hücre üretimini arttırmayı sağlıyor. Deri altı katmanlarda üretilen yeni hücreler ile hem yanık yaralarınız hızla iyileşiyor hemde cilt üzerinde oluşan yara izlerinin en az düzeyde kalması sağlanıyor.

CD Lotion Yanık Yara Tedavisi Uygulama Öncesi - 01 CD Lotion Yanık Yara Tedavisi Uygulama Sonrası - 01

İyileşme süresi tamamen yaşınıza, cilt yapınıza, yanık türüne ve derecesine göre değişiklik göstermektedir. Ürünümüz geliştirildikten sonra kullanıcılardan gelen taleplere ve beklentilere uygun olarak 2 farklı formda ürün satışını yapmaktayız. Yanık türüne göre krem ya da yağ formulünü tercih edebilirsiniz. Dilerseniz ürün formlarının detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yağ (Serum) Formülü

Ciltte oluşan yanık hasarları kazanın türüne göre değişiyor, 1.2. ve 3. derece olarak tıp’ta isimlendiren bu hasarlara kimi zaman dokunmak kazazedeye ciddi acılar verebiliyor. Hissedilen acıyı en aza indirmek için açık yaraya dokunmadan müdahale etmek gerekebiliyor. 

Yaraya dokunmadan uygulama yapmak için Cilt Bakım ve Yanık Yağımızı tercih edebilirsiniz. Şişe üzerinde bulunan düzenek sayesinde sıvı formda bulunan serum, damlatma yöntemi ile yaraya en az temas ile uygulanabilir.

karşılaştırın

CD Lotion Yanık Yara Tedavisi Uygulama Öncesi - 01 CD Lotion Yanık Yara Tedavisi Uygulama Sonrası - 02

Krem Formülü 

Krem formu açık yaraya uygulama yapılırken yaraya dokunulası durumunda kişinin çok acı hissetmediği durumlarda kullanılabilir. Eğer yaranız büyükse ve temas durumunda çok fazla acı hissediyorsanız öncelikle cilt serumu ürünümüzle yara kabuk bağlayana kadar uygulama yapılabilir. Yaranız kabuk bağladıktan sonra sürecin devamında krem formülü kullanılarak yaralarınızı iyileştirebilirsiniz. 

 

En iyi sonucu almak için ürün uygulamasından sonra 20 dakika kadar yaranızın üzerini açık bırakın. Daha sonra eğer yaranızın yapısı uygunsa krem ya da yağ ürününün üzerini temiz bir gazlı bez ile pansuman yapabilirsiniz. Yaralarınız iyileşene kadar ürünü gün aşırı kullanmanızda bir mahsur bulunmamaktadır. Beklenmedik bir etki oluşması durumunda hemen doktorunuza başvurunuz.

Cilt Bakım Ürün Serisini İncele

Cilt Bakım Seti

Cilt Bakım Kremi

Cilt Bakım Yağı

CD Lotion Cilt Bakım & Yanık Kremi Etkin Kullanım Alanları

Çatlak Giderme

Krem ve dermaroller uygulaması ile pürüzsüz bir cilde sahip olun.

Yanık Tedavisi

Haşlanma ya da direkt ateşe maruz kalan cildinizi hızlıca iyileştirin.

satış öncesi ve sonrası tüm süreçlerde yanınızdayız, istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz, size hangi yolla yardımcı olabiliriz?

Telefon Numaramız

Hafta içi her gün bizlere 09:00 ile 24:00 saatleri arasında çağrı merkezimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden sorular sorabilir, kargo ve diğer süreçler hakkında bilgiler alabilirsiniz. Ürün siparişi vermek için internet sitemizi kullanmanız gerekmektedir, çağrı merkezi üzerinden ürün satışı yapılmamaktadır.

Tıkla & ara özelliği aktiftir.

WhatsApp Hızlı Destek

Hafta içi her gün bizlere 09:00 ile 24:00 saatleri arasında WhatsApp ile ulaşabilirsiniz. Hızlı destek merkezi üzerinden ürünler ve diğer konular hakkında soru sorabilir ya da ürün kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Ürün siparişi vermek için internet sitemize üye olmalı ve siparişlerinizi sitemiz üzerinden vermelisiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Tıkla & mesaj gönder özelliği aktiftir.

Biz Sizi Arayalım mı?

Hakkımızda

Anadolu medeniyetinin köklü geçmişinden gelen geleneksel şifanın modern bir yorumunu yaptık. Klinik ortamda senelerdir dermapen ile uyguladığımız cilt yenileme işlemini yeniden formülize ettik, ve sonuç olarak CD Lotion Cilt Bakım Kremi ve Yağı ürününü kullanıma hazır hale getirdik. Hikayemize göz atmak ve bizi daha yakından tanımak için hakkımızda sayfasını ziyaret ediniz.

-Basın-

görseli büyütmek için üzerine tıklayın

Kullanım bilgileri, kullanıcı yorumları, cilt bakımı için tavsiyeler ve kaçırılmayacak fırsatlar için mail bültenimize kayıt olun!

Geçmişten gelen şifaya modern bir yorum, “özü” aynı kaldı fakat faydaları arttırıldı.

CD Lotion ürünleri içerisinden hiçbir katkı maddesi olmaması ve tamamen doğal olarak elde edilmesi sebebiyle diğer ürünlere kıyasla çok daha etkin bir yenileme sürecini kullanıcıya sunmaktadır.

Kullanıcılarımızdan gelen görseller, ürünlerimiz hakkında ipuçları ve kaçırılmayacak fırsatlar için bizi takip edin.

Sağlık Bakanlığı onaylı “Faydalı Ürün” kategorisinde yer alan CD Lotion ürünleri tüm dermatolojik testleri başarıyla geçmiştir.