Çiğdem Dönücü - CD Lotion Kurucusu

Geçmişten gelen şifanın modern yorumu CD Lotion tarafından yapıldı.

Savaş döneminden kalmış bir yanık kremi önce dermapen ile yorumlandı, sonra ev kullanıcıları için dermaroller ile. Uygulama şekli ne olursa olsun her zaman özü önemli dedik ve geleneklerimizden sapmadık. Anadolu medeniyetinin köklü geçmişinden gelen yumurta tedavisine modern bir yorum kattık. Karşınızda CD Lotion Cilt Bakım ürünlerinin hikayesi duruyor.

27 Yıllık Tecrübe, CD Lotion Cilt Bakım Ürünleri ile devam ediyor.

Kurucumuz Çiğdem Dönücü 27 yıllık uzman estetisyen olarak binlerce farklı insanın cilt sorunlarını giderdi. Aldığı eğitimler ve kazandığı tecrübelerle “Havva Masajı”nı keşfeden Çiğdem Hanım, özellikle ciltte meydana gelen selülit ve sarkma sorunlarını yok etmeyi hedefledi ve yok etti.  Klinik ortamda cildinde yanık yarası olan danışanlarla kurulan iletişim sonrası ve yanık yarasının kişide yarattığı psikolojik etkiyi ve yıkımı birebir gözlemleme fırsatı bulan kurucumuz, bu yaraları hızla iyileştirecek ve cilt üzerinde oluşan yara izlerini ortadan kaldıracak bir formül geliştirmeye başladı. Anneannesinin yaraları iyileştirmek için kullandığı formülü geliştirerek başta yanık yaralarını tedavi etmek ve cildin aktif olarak yenilenmesini sağlamak için yumurta yağından faydalanan Çiğdem Hanım, 5 yıllık ar-ge süreçleri sonrası patentli olarak geliştirilen CD Lotion Cilt Bakım Ürünlerini sizlere sunmanın heyecanını yaşıyor.

-Basın-

görseli büyütmek için üzerine tıklayın

Ürünlerimize Ait Laboratuvar Analiz Sonuçları ve “Kullanım Onay” Belgeleri

satış öncesi ve sonrası tüm süreçlerde yanınızdayız, istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz, size hangi yolla yardımcı olabiliriz?

Telefon Numaramız

Hafta içi her gün bizlere 09:00 ile 24:00 saatleri arasında çağrı merkezimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden sorular sorabilir, kargo ve diğer süreçler hakkında bilgiler alabilirsiniz. Ürün siparişi vermek için internet sitemizi kullanmanız gerekmektedir, çağrı merkezi üzerinden ürün satışı yapılmamaktadır.

Tıkla & ara özelliği aktiftir.

WhatsApp Hızlı Destek

Hafta içi her gün bizlere 09:00 ile 24:00 saatleri arasında WhatsApp ile ulaşabilirsiniz. Hızlı destek merkezi üzerinden ürünler ve diğer konular hakkında soru sorabilir ya da ürün kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Ürün siparişi vermek için internet sitemize üye olmalı ve siparişlerinizi sitemiz üzerinden vermelisiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Tıkla & mesaj gönder özelliği aktiftir.

Biz Sizi Arayalım mı?

Cilt Bakım Seti

Bakım Kremi & Derma Roller

Cilt Bakım Kremi

CD Lotion Bakım Kremi

Cilt Bakım Yağı

CD Lotion Bakım Yağı