CD Lotion Ürünleri

Cilt Nem Dengenizi Koruyun & Cildinizi Yenileyn

Yumurta Yağının Proteinleri Cildinizi Yenilemek İçin Saflaştırıldı. 

CD Lotion Cilt Bakım Kremleri ile cildinizi yeniden keşfedin

Özellikle soğuk havalar ve dışarıdaki hava kirliliği cildimizi olumsuz etkiliyor. Hava şartları cildin nem dengesinin hızla değiştirerek cildin kurumasını ve çatlamasını sağlıyor. Aynı zamanda hava kirliliği ise cilt gözeneklerine dolarak cildin hava almasını engelliyor. Bu olumsuz koşullar sonucu cilt zamanla nemsiz kalıyor ve hücre ölümü başlıyor. Zaman içerisinde ölen hücrelerin yerine yeni hücrelerin az üretilmesi ya da üretilememesi sebebiyle ciltte kuruluk ve gözle görülür kırışmalar meydana geliyor. Tüm bu koşullar altında ise kaçınılmaz olarak kişiler olduğu yaştan çok daha yaşlı bir görünüme sahip oluyor.

CD Lotion Cilt Bakım Kremi içeriğinde barındırdığı saf proteinler sebebiyle cilde hızla nüfus ederek kaybolan nem dengesini geri kazandırıyor ve aktif kolajen miktarını arttırıyor. Cilde dışarıdan yardımla geri verilen kolajenler sayesinde cildin alt katmanlarında yeni hücre üretimi başlıyor ve hızla alt katmanda üretilen hücreler üst katmanlara itilerek cildin yenilenmesi sağlanıyor.

Cilt Yenileme 04 - Uygulama Öncesi Cilt Yenileme 04 - Uygulama Sonrası

Mikro iğneleme yöntemi ile (dermaroller) ölü hücreleri yenileyin ve cildin nem dengesini geri kazanın.

Özel olarak geliştirilen patentli formülü ile CD Lotion Cilt Bakım Kremleri içerisinde hiçbir katkı maddesi hatta koku aroması bile yoktur. Saf yumurta yağından gelen formülü ile cildi hızla yeniler. En yüksek oranda faydalanmak için ürünlerimizi dermaroller ile kullanmasını tavsiye ediyoruz. Mikro iğneleme yani dermaroller uygulanmasında amaç cilt üzerinde mikroskobik hasarları oluşturmaktadır. Oluşturulan bu mikroskobik hasarlar sonrası kendini yenilemeye çalışan cilt, hasarlı bölgeye protein salgılar.

Hücre yenilenmesini aktif olarak arttırın.

Cildimiz normal şartlar altında kendisini sürekli yenilemektedir ve bu yenileme süreci ortalama olarak 28 gün sürmektedir. 28 günlük bu yenileme süreçlerinden dolayı cilt katmanları altında her zaman aktif olarak kolajen proteini bulunmaktadır.

CD Lotion ürünlerinin içerisinde yer alan yumurta özündeki saf ve yoğun protein cilde uygulandığı zaman ciltte aktif olarak yer alan kolajen miktarını arttırmaktadır. Cilt derinliğine dışarıdan verilen marka bağımsız tüm kolajen ürünleri cildin daha sağlıklı yenilenmesini sağlamaktadır, ancak;

CD Lotion ürünleri içerisinden hiçbir katkı maddesi olmaması ve tamamen doğal olarak elde edilmesi sebebiyle diğer ürünlere kıyasla çok daha etkin bir yenileme sürecini kullanıcıya sunmaktadır.

karşılaştırın

Karın Çatlağı 02- Uygulama Öncesi Karın Çatlağı 02- Uygulama Sonrası

Cilt Bakım Yağı’ndan etkin olarak faydalanmak için ipuçları

Cilt bakım serumumuz kremimize göre daha sıvı formdadır, (incelemek için tıklayın) peeling yaparak ölü derilerden cildinizi arındırmak ve en yüksek verimi elde etmek için cilt bakım yağımızı önermekteyiz. Aynı zamanda cilt bakım kremimiz daha yoğun bir formda olduğu için haftada bir kez maske yaparak da uygulayabilirsiniz.

Ayrıca çok sık el yıkanmasına bağlı olarak ellerde oluşan kuruluğu ve çatlakları önlemek, cildin nem dengesini korumak amacıyla da kremi ellerinize sürebilirsiniz.

Cilt Bakım Ürün Serisini İncele

Cilt Bakım Seti

Cilt Bakım Kremi

Cilt Bakım Yağı

CD Lotion Cilt Bakım & Yanık Kremi Etkin Kullanım Alanları

Çatlak Giderme

Krem ve dermaroller uygulaması ile pürüzsüz bir cilde sahip olun.

Yanık Tedavisi

Haşlanma ya da direkt ateşe maruz kalan cildinizi hızlıca iyileştirin.

satış öncesi ve sonrası tüm süreçlerde yanınızdayız, istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz, size hangi yolla yardımcı olabiliriz?

Telefon Numaramız

Hafta içi her gün bizlere 09:00 ile 24:00 saatleri arasında çağrı merkezimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden sorular sorabilir, kargo ve diğer süreçler hakkında bilgiler alabilirsiniz. Ürün siparişi vermek için internet sitemizi kullanmanız gerekmektedir, çağrı merkezi üzerinden ürün satışı yapılmamaktadır.

Tıkla & ara özelliği aktiftir.

WhatsApp Hızlı Destek

Hafta içi her gün bizlere 09:00 ile 24:00 saatleri arasında WhatsApp ile ulaşabilirsiniz. Hızlı destek merkezi üzerinden ürünler ve diğer konular hakkında soru sorabilir ya da ürün kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Ürün siparişi vermek için internet sitemize üye olmalı ve siparişlerinizi sitemiz üzerinden vermelisiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Tıkla & mesaj gönder özelliği aktiftir.

Biz Sizi Arayalım mı?

Hakkımızda

Anadolu medeniyetinin köklü geçmişinden gelen geleneksel şifanın modern bir yorumunu yaptık. Klinik ortamda senelerdir dermapen ile uyguladığımız cilt yenileme işlemini yeniden formülize ettik, ve sonuç olarak CD Lotion Cilt Bakım Kremi ve Yağı ürününü kullanıma hazır hale getirdik. Hikayemize göz atmak ve bizi daha yakından tanımak için hakkımızda sayfasını ziyaret ediniz.

-Basın-

görseli büyütmek için üzerine tıklayın

Kullanım bilgileri, kullanıcı yorumları, cilt bakımı için tavsiyeler ve kaçırılmayacak fırsatlar için mail bültenimize kayıt olun!

Geçmişten gelen şifaya modern bir yorum, “özü” aynı kaldı fakat faydaları arttırıldı.

CD Lotion ürünleri içerisinden hiçbir katkı maddesi olmaması ve tamamen doğal olarak elde edilmesi sebebiyle diğer ürünlere kıyasla çok daha etkin bir yenileme sürecini kullanıcıya sunmaktadır.

Kullanıcılarımızdan gelen görseller, ürünlerimiz hakkında ipuçları ve kaçırılmayacak fırsatlar için bizi takip edin.

Sağlık Bakanlığı onaylı “Faydalı Ürün” kategorisinde yer alan CD Lotion ürünleri tüm dermatolojik testleri başarıyla geçmiştir.