Bakım Kremi & Derma Roller

CD Lotin Cilt Bakım Kremi ve Dermaroller'ın Mucizevi Etkileri

Öldürmeyen Acı Güzelleştirir.

Cildini her zaman güzel & genç tutmak isteyenlerin bir numaralı tercihi. 

CD Lotion Cilt Bakım ve Yanık Kremi cilt yüzeyine uygulandığında deri altına nüfuz ederek aktif olarak yeni hücre oluşumunu tahrik etmektedir. Alınan etkiyi arttırmak ve daha hızlı sonuç elde etmek için ürünü cilt yenilemek, kırışıklıkları gidermek ve yara izlerini ortadan kaldırmak için dermaroller ile kullanılmasını tavsiye etmekteyiz.


Set olarak satışa sunduğumuz ürün içerisinde yer alan dermaroller 0.5mm uzunluğunda iğnelere sahiptir. Dermaroller üzerinde yer alan iğneler aktif olarak cilt üzerinde tahribata sebep olmaktadır. Düştüğümüzde oluşan bir yara vücut tarafından nasıl iyileştiriliyorsa dermaroller ile oluşturulan tahribatta vücut tarafından hızla iyileştirilecektir, bir farklı!

Dermaroller ile tahrip edilen cilde kremimiz uygulandığında derinin daha alt katmanlarında bulunan çatlaklara krem çok daha hızlı ve derinlemesine ulaşacaktır. Kremin ulaştığı cilt katmanı hızla yeni hücreler üretecek ve cildin yenile süreci çok daha etkin devam edecektir. Düzenli kullanımda ciltte yaratılan her tahribat ve krem uygulaması sonrası cilt hızla kendisini yenileyerek cildin yenilenmesi, gençleşmesi ve iyileşmesi süreci tekrar edecektir.

Öncesi ve sonrasını karşılaştırın

Ürünümüzü kullanan gerçek kişilerin bizimle paylaştığı öncesi ve sonrası görselleri inceleyebilir, sormak istediğiniz her türlü soru için bize her zaman aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Cilt Yenileme 04 - Uygulama Öncesi Cilt Yenileme 04 - Uygulama Sonrası

Cildinizi iyileştirin, gençleştirin ve zorlu fiziksel koşullara karşı her zaman daha dinç tutun.

CD Lotion Bakım Kremi

-Basın-

Görseli büyütmek için üzerine tıklayın ya da Milliyet – haberi okumak için tıklayın

Derma roller ile katlanan etki. bakım kremi & derma roller set özel fiyata sizlerle.

CD Lotion Bakım Yağı

Geçmişten gelen şifaya modern bir yorum, “özü” aynı kaldı fakat faydaları arttırıldı.

CD Lotion ürünleri içerisinden hiçbir katkı maddesi olmaması ve tamamen doğal olarak elde edilmesi sebebiyle diğer ürünlere kıyasla çok daha etkin bir yenileme sürecini kullanıcıya sunmaktadır.

Sağlık Bakanlığı onaylı “Faydalı Ürün” kategorisinde yer alan CD Lotion ürünleri tüm dermatolojik testleri başarıyla geçmiştir.

satış öncesi ve sonrası tüm süreçlerde yanınızdayız, istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz, size hangi yolla yardımcı olabiliriz?

Telefon Numaramız

Hafta içi her gün bizlere 09:00 ile 24:00 saatleri arasında çağrı merkezimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden sorular sorabilir, kargo ve diğer süreçler hakkında bilgiler alabilirsiniz. Ürün siparişi vermek için internet sitemizi kullanmanız gerekmektedir, çağrı merkezi üzerinden ürün satışı yapılmamaktadır.

Tıkla & ara özelliği aktiftir.

WhatsApp Hızlı Destek

Hafta içi her gün bizlere 09:00 ile 24:00 saatleri arasında WhatsApp ile ulaşabilirsiniz. Hızlı destek merkezi üzerinden ürünler ve diğer konular hakkında soru sorabilir ya da ürün kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Ürün siparişi vermek için internet sitemize üye olmalı ve siparişlerinizi sitemiz üzerinden vermelisiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Tıkla & mesaj gönder özelliği aktiftir.

Biz Sizi Arayalım mı?

Hakkımızda

Anadolu medeniyetinin köklü geçmişinden gelen geleneksel şifanın modern bir yorumunu yaptık. Klinik ortamda senelerdir dermapen ile uyguladığımız cilt yenileme işlemini yeniden formülize ettik, ve sonuç olarak CD Lotion Cilt Bakım Kremi ve Yağı ürününü kullanıma hazır hale getirdik. Hikayemize göz atmak ve bizi daha yakından tanımak için hakkımızda sayfasını ziyaret ediniz.

Kullanıcılarımızdan gelen görseller, ürünlerimiz hakkında ipuçları ve kaçırılmayacak fırsatlar için bizi takip edin.

Ürün İade Koşulları

Ne yaptığımızı çok iyi biliyoruz ve ürünlerimizin tüketicilerimize nasıl cevap vereceği konusunda da son derece eminiz. Nasıl ki temel ısı ve ışık kaynağımız güneş’in ışınları her yüz kişiden birisine iyi gelmiyorsa satışa sunulan ürünlerimiz de her yüz kişiden birisinde istenilen etkiyi yapmayabilir çünkü her cilt kendine özeldir ve kendi içerisinde dinamikleri vardır. Bu sebeple CD Lotion ürünlerinden memnun kalmadıysanız ürün iade politikamız son derece basittir. Detaylara aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kullanım bilgileri, kullanıcı yorumları, cilt bakımı için tavsiyeler ve kaçırılmayacak fırsatlar için mail bültenimize kayıt olun!