CD Lotion Bakım Kremi

Cildinizin Nem Dengesini Tekrar Sağlamaya Hazır Olun!

Yumurtada Gelen Muzice…

Tek bir ürün ve birden fazla fayda, hepsi aynı kapağın altında.

Savaş döneminden kalmış bir yanık kremi önce dermapen ile yorumlandı, sonra ev kullanıcıları için demar roller ile. Uygulama şekli ne olursa olsun her zaman özü önemli dedik ve geleneklerimizden sapmadık. Anadolu medeniyetinin köklü geçmişinden gelen yumurta 

Bu kapağın altında aslında doğallık var, ürünün içerisine hiçbir katkı maddesi hatta koku aroması bile eklemedik. Yaptığımız tek şey geçmişten gelen doğal yumurta yağını yeniden formülize etmek oldu. Eski dönemlerde yumurta yağının çıkartılması ile elde edileDermaroller ile tahrip edilen cilde kremimiz uygulandığında derinin daha alt katmanlarında bulunan çatlaklara krem çok daha hızlı ve derinlemesine ulaşacaktır. Kremin ulaştığı cilt katmanı hızla yeni hücreler üretecek ve cildin yenile süreci çok daha etkin devam edecektir. Düzenli kullanımda ciltte yaratılan her tahribat ve krem uygulaması sonrası cilt hızla kendisini yenileyerek cildin yenilenmesi, gençleşmesi ve iyileşmesi süreci tekrar edecektir.

Bizim kullandığımız patentli üretim yöntemi ile satışa sunduğumuz 30ML’lik Yanık ve Bakım Kremi için ortalama 50 adet yumurta kullanmaktayız. Evde uygulaması mümkün olmayan yöntemler ile işlediğimiz 50 adet yumurtadan sadece 50ml boyutunda bir krem üretebiliy

Öncesi ve sonrasını karşılaştırın

Ürünümüzü kullanan gerçek kişilerin bizimle paylaştığı öncesi ve sonrası görselleri inceleyebilir, sormak istediğiniz her türlü soru için bize her zaman aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Cilt Yenileme 04 - Uygulama Öncesi Cilt Yenileme 04 - Uygulama Sonrası

Derma roller ile katlanan etki. bakım kremi & derma roller set özel fiyata sizlerle.

Bakım Kremi & Derma Roller

-Basın-

Görseli büyütmek için üzerine tıklayın
ya da
Hürriyet – haberi okumak için tıklayın

Sıçrama ya da damlama sebepli küçük çaplı cilt yanıklarının en büyük kurtarıcısı.
CD Lotion Bakım Yağı

Geçmişten gelen şifaya modern bir yorum, “özü” aynı kaldı fakat faydaları arttırıldı.

CD Lotion ürünleri içerisinden hiçbir katkı maddesi olmaması ve tamamen doğal olarak elde edilmesi sebebiyle diğer ürünlere kıyasla çok daha etkin bir yenileme sürecini kullanıcıya sunmaktadır.

Sağlık Bakanlığı onaylı “Faydalı Ürün” kategorisinde yer alan CD Lotion ürünleri tüm dermatolojik testleri başarıyla geçmiştir.

satış öncesi ve sonrası tüm süreçlerde yanınızdayız, istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz, size hangi yolla yardımcı olabiliriz?

Telefon Numaramız

Hafta içi her gün bizlere 09:00 ile 24:00 saatleri arasında çağrı merkezimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden sorular sorabilir, kargo ve diğer süreçler hakkında bilgiler alabilirsiniz. Ürün siparişi vermek için internet sitemizi kullanmanız gerekmektedir, çağrı merkezi üzerinden ürün satışı yapılmamaktadır.

Tıkla & ara özelliği aktiftir.

WhatsApp Hızlı Destek

Hafta içi her gün bizlere 09:00 ile 24:00 saatleri arasında WhatsApp ile ulaşabilirsiniz. Hızlı destek merkezi üzerinden ürünler ve diğer konular hakkında soru sorabilir ya da ürün kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Ürün siparişi vermek için internet sitemize üye olmalı ve siparişlerinizi sitemiz üzerinden vermelisiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Tıkla & mesaj gönder özelliği aktiftir.

Biz Sizi Arayalım mı?

Hakkımızda

Anadolu medeniyetinin köklü geçmişinden gelen geleneksel şifanın modern bir yorumunu yaptık. Klinik ortamda senelerdir dermapen ile uyguladığımız cilt yenileme işlemini yeniden formülize ettik, ve sonuç olarak CD Lotion Cilt Bakım Kremi ve Yağı ürününü kullanıma hazır hale getirdik. Hikayemize göz atmak ve bizi daha yakından tanımak için hakkımızda sayfasını ziyaret ediniz.

Kullanıcılarımızdan gelen görseller, ürünlerimiz hakkında ipuçları ve kaçırılmayacak fırsatlar için bizi takip edin.

Ürün İade Koşulları

Ne yaptığımızı çok iyi biliyoruz ve ürünlerimizin tüketicilerimize nasıl cevap vereceği konusunda da son derece eminiz. Nasıl ki temel ısı ve ışık kaynağımız güneş’in ışınları her yüz kişiden birisine iyi gelmiyorsa satışa sunulan ürünlerimiz de her yüz kişiden birisinde istenilen etkiyi yapmayabilir çünkü her cilt kendine özeldir ve kendi içerisinde dinamikleri vardır. Bu sebeple CD Lotion ürünlerinden memnun kalmadıysanız ürün iade politikamız son derece basittir. Detaylara aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kullanım bilgileri, kullanıcı yorumları, cilt bakımı için tavsiyeler ve kaçırılmayacak fırsatlar için mail bültenimize kayıt olun!