CD Lotion Ürünleri

Öldürmeyen Acı Çatlakları Giderir…

Çatlak sorunlarını mikro iğneleme yöntemi ile giderin, cildi yenileyin ve çatlakları azaltın.

Çatlak Oluşumu; Hepimizin ortak sorunu çatlak oluşumu aslında doğum öncesi ve sonrası ya da kilo almak ve vermek ve ergenlik süreçlerinden sonra oluşan, temel sebebi ise cildin gerilmesinden sonra eski haline dönmesini takiben cilt gözeneklerinin artmasından kaynaklı gir görsel sorundur.

Çatlak sorununun giderilmesinin anatomisi; Mikro iğneleme yani dermaroller uygulanmasında amaç cilt üzerinde mikroskobik hasarları oluşturmaktadır. Oluşturulan bu mikroskobik hasarlar sonrası kendini yenilemeye çalışan cilt, hasarlı bölgeye protein salgılar. Aslında kolajen dediğimiz kavram cildin kendisini yenilemesi için salgıladığı proteinin ta kendisidir. Ciltte kolajen miktarı ne kadar fazla ise iyileşme o oranda daha hızlı ve etkili olur. CD Lotion Cilt Bakım Kremlerinin özünde yer alan yumurta yağı kolajen bakımından son derece yüksektir. Bu sebeple ürünlerimiz hızlı ve etkili bir yenileme ve iyileşmenin temelini oluşturmaktadır.


Doğum ve Kilo'ya Bağlı Çatlakların Tedavisi

Cilt Anatomisi

Cilt yenileme süreci, cildin en alt tabakasında başlar. Krem cildin ne kadar derinine ulaşırsa etki süresi bu oranda daha kısa olacaktır.

Hücre yenilenmesini aktif olarak arttırın.

Cildimiz normal şartlar altında kendisini sürekli yenilemektedir ve bu yenileme süreci ortalama olarak 28 gün sürmektedir. 28 günlük bu yenileme süreçlerinden dolayı cilt katmanları altında her zaman aktif olarak kolajen proteini bulunmaktadır.

CD Lotion ürünlerinin içerisinde yer alan yumurta özündeki saf ve yoğun protein cilde uygulandığı zaman ciltte aktif olarak yer alan kolajen miktarını arttırmaktadır.  Cilt derinliğine dışarıdan verilen marka bağımsız tüm kolajen ürünleri cildin daha sağlıklı yenilenmesini sağlamaktadır, ancak;

CD Lotion ürünleri içerisinden hiçbir katkı maddesi olmaması ve tamamen doğal olarak elde edilmesi sebebiyle diğer ürünlere kıyasla çok daha etkin bir yenileme sürecini kullanıcıya sunmaktadır.

-karşılaştırın-

Karın Çatlağı 02- Uygulama Öncesi Karın Çatlağı 02- Uygulama Sonrası

Bakım kreminden etkin olarak faydalanmak için ipuçları

Ürünümüz cilt yenileme üzerine kurgulandığı için vücudun alternatif bölgelerine bakım maskesi olarak da kullanılabilmektedir. Eğer cildinizde bir sorununuz yoksa bile kolajen miktarını aktif olarak arttırmak için haftada bir kere ürünü dermaroller olmadan yüzünüze maske olarak uygulayabilirsiniz.

Ayrıca çok sık el yıkanmasına bağlı olarak ellerde oluşan kuruluğu ve çatlakları önlemek, cildin nem dengesini korumak amacıyla da kremi ellerinize sürebilirsiniz.

Cilt Bakım Ürün Serisini İncele

Cilt Bakım Seti

Cilt Bakım Kremi

Cilt Bakım Yağı

CD Lotion Cilt Bakım & Yanık Kremi Etkin Kullanım Alanları

Cilt Yenileme

Cildinize nem dengesini geri kazandırın ve aktif hücre üretimini arttırın.

Yanık Tedavisi

Haşlanma ya da direkt ateşe maruz kalan cildinizi hızlıca iyileştirin.

satış öncesi ve sonrası tüm süreçlerde yanınızdayız, istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz, size hangi yolla yardımcı olabiliriz?

Telefon Numaramız

Hafta içi her gün bizlere 09:00 ile 24:00 saatleri arasında çağrı merkezimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden sorular sorabilir, kargo ve diğer süreçler hakkında bilgiler alabilirsiniz. Ürün siparişi vermek için internet sitemizi kullanmanız gerekmektedir, çağrı merkezi üzerinden ürün satışı yapılmamaktadır.

Tıkla & ara özelliği aktiftir.

WhatsApp Hızlı Destek

Hafta içi her gün bizlere 09:00 ile 24:00 saatleri arasında WhatsApp ile ulaşabilirsiniz. Hızlı destek merkezi üzerinden ürünler ve diğer konular hakkında soru sorabilir ya da ürün kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Ürün siparişi vermek için internet sitemize üye olmalı ve siparişlerinizi sitemiz üzerinden vermelisiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Tıkla & mesaj gönder özelliği aktiftir.

Biz Sizi Arayalım mı?

Hakkımızda

Anadolu medeniyetinin köklü geçmişinden gelen geleneksel şifanın modern bir yorumunu yaptık. Klinik ortamda senelerdir dermapen ile uyguladığımız cilt yenileme işlemini yeniden formülize ettik, ve sonuç olarak CD Lotion Cilt Bakım Kremi ve Yağı ürününü kullanıma hazır hale getirdik. Hikayemize göz atmak ve bizi daha yakından tanımak için hakkımızda sayfasını ziyaret ediniz.

-Basın-

görseli büyütmek için üzerine tıklayın

Kullanım bilgileri, kullanıcı yorumları, cilt bakımı için tavsiyeler ve kaçırılmayacak fırsatlar için mail bültenimize kayıt olun!